İnşaat

İnşaat Alanlarını Güvenli Hale Getiriyoruz.

İnşaat Güvenlik Filesi

İnşaatlarda, can ve mal kaybını ortadan kaldırmak için kurulan ve işçi sağlığının ve güvenliğinin ön planda tutularak tasarlanan fileli ağlarla oluşturulan sistemlere inşaat güvenlik ağı ismi verilmektedir. İnşaat güvenlik ağları tamamen yaralanmaların ve ölümlerin önüne geçebilmek için tasarlanmıştır.

İnşaat güvenlik ağları, demir ve sağlam direklerle inşaat yapılan alanın uygun yerlerine monte edilerek, işçilerin herhangi bir düşme sonucunda yere düşerek yaralanmalarını veya can kaybı yaşamalarının önüne geçen fileli yapılardan oluşmaktadır.

İnşaat güvenlik ağları, polyamid denilen maddeden üretilen ipliklerden imal edilmektedir. Bu iplikler diğer ip ve halatlardan çok daha sağlam olduğu için eskimeye ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca bu güvenlik ağları kilolarca yükü rahatlıkla taşıyabilmektedir.

Düşme Riskine Karşı Dayanıklı Çözüm

İş Güvenliği Hayat Kurtarır

İş hayatımızda tıpkı sosyal hayatımız gibi bir takım güvenlik önlemlerini bünyesinde barındırır. İşte bu sebeple hem iş kanunu, hem de işin doğası gereği bir takım önlemlerin alınması insan sağlığının korunması bakımından son derece önemlidir. Özellikle yapı sektöründe diğer iş alanlarına oranla iş yeri güvenlik önlemleri hem kanunların, hem de işin gereği olarak son derece sıkı tutulmaktadır. Bu gereklilikten yola çıkarak ürettiğimiz modelleri işçi ve iş güvenliğini oluştururken, işlerin sekteye uğramadan sağlıklı bir şekilde aşama kaydetmesini sağlamaktadır. Olası düşme, çarpma ve devrime gibi olaylara karşı dayanıklı, esnek ve yumuşak yapısı ile işçilerin vücut bütünlüğünü zarar vermeden koruyan inşaat güvenlik sistemlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz.
 

Online Ürün Tedariki

 Türkiye’nin neresinde olursanız ihtiyacınız olan tüm güvenlik ağı sistemleri, montaj ve diğer yedek parçalarını tarafımızdan tedarik edebilirsiniz. Üretim standartlarına uygun, dayanıklı malzemeden yapılan güvenlik ağlarını sadece yapı sektöründe değil, düşme riskine bağlı olarak güvenlik önlemlerine gerek görülen her yerde kullanabilirsiniz. Sitemize üyelik oluşturmanız halinde sipariş ve alışveriş aşamalarında ilgili yerleri eksiksiz doldurarak, dakikalar içinde ürün siparişi verebilirsiniz. Online sitemizde aynı sayfa üzerinde tüm ürünlerimizi görebilir, fiyat ve ürün özelliği karşılaştırmalarını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca ürün satın almak için üye olma zorunluluğunuz da bulunmamaktadır. Bunun için misafir girişi yaparak da tarafımızdan  satın alabilirsiniz.
 

İnşaat Güvenlik Ağı Kullanım Alanları ve Ürün Özellikleri

 
Bu tür güvenlik önlemlerini başta yapı sektörünün iç ve dış cephelerinde yapılan tadilat, bakım ve onarım alanlarında görebilirsiniz. Öte yandan, okullar, hastaneler, çok katlı yapılarda merdiven boşlukları, alışveriş merkezleri derken insanların bu tür önlemlere ihtiyaç duyduğu hemen her yerde görebilirsiniz.
 
 Ürün renk seçenekleri, ip kalınlığı, kullanılacak alana uygun olarak ölçü seçenekleri, ağırlık taşıma kapasitesi gibi tüm ayrıntıları online sayfamızda bulunan ürün kataloğunu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Haftanın tüm günleri müşteri temsilcilerimize ulaşarak merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca üretici firmadan beklediğiniz hızlı ve güvenli teslimat, ödeme kolaylıkları, kampanyalı ürünler, sıkıntısız iade ve değişim gibi tüm hizmetlerimi eksiksiz bir şekilde tarafımızdan alabilirsiniz.

İnşaat Filesi Projelerimiz

İnşaat Güvenlik Filesi Sıkça Sorulan Sorular

ÜCRETSİZ TEKLİF AL !
TOP