HALI SAHA TAMPON FİLE

Halı saha tampon file genellikle halı sahalarda bulunan topun kaçmaması için yapılmış bir sistemdir. Gerçek büyük statlarda böyle bir sistem yoktur. Zaten sahanın yukarıdan aşağıya doğru boyu oldukça uzundur.

Halı saha tampon file oldukça ekonomiktir. Takılması da oldukça kolaydır. Gergin kalın ipleri farklı bölgelere çekerek takılır. Halı saha sahipleri de bu sistemi fazlaca kullanırlar. Halı saha tampon file olmasa sürekli toplar kaçar, yenisi alınmak zorunda kalınırdı.

 

HALI SAHA TAMPON FİLE ÖLÇÜ VE KULLANIM

Halı saha tampon filenin ölçüleri 40m x 30m ile 10m x 20m arasında değişmektedir. Kapalı halı sahalar için ideal ölçüler ise şöyledir 30m x 30m dir. Bu ölçüler halı sahanın boyutuna göre değişkenlik gösterebilir.

 

Filenin Kullanım Yeri

File, günümüz iş dünyasında çok etkili ve yoğun bir biçimde kullanılmaya başlanılmıştır. Bunun nedeni ise birçok sektörde güvenliği sağlamanın en etkili ve güvenli yollarından birisi olmasıdır. İnşaat sektöründe, yapım aşamasında güvenle kullanılabilir, havuzların üzerini çepeçevre sararak yine bir güvenlik ağı oluşturması konusunda etkilidir. Ayrıca çocukların yer aldığı (anaokulları, kreşler) yerler olabileceği gibi tehlikeli merdivenlerde de güvenliği sağlamak için rahatlıkla kullanılır.

Yani sizin tehlike olarak gördüğünüz birçok yerde hem daha uygun ve pratik bir güvenliği sağlama yoludur. Ancak işte burada filenin kalitesinin önemi yer almaktadır. Bu güvenliği sağlamak için file çok esnek ve aynı zamanda tutuş gücü çok kuvvetli olmalıdır. Bu yüzden size en güvenli ve en kaliteli ürünü sunmak için kurduğumuz firmamızla tüm güvenlik ağı sistemleri için hizmet vermekteyiz.

Güvenlik Dışında File

Yaptığımız ve müşterilerimize sunduğumuz filelerimizin güvenlik dışında sıkça kullanıldığı bir yer daha vardır. Halı sahalarda yer alan kalelerde de file kullanılmaktadır ve Gürsel güvenlik ağı sistemleri olarak müşterilerimize bu alanda da hizmet vermekteyiz.

Güvenlik sistemlerinde kullanılan filelerimiz bunun için en üst kalitede üretilmektedir. Piyasada tampon file olarak geçen ürünümüzü işte bu yüzden hali sahanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.  bulmak müşterilerimiz için büyük problem oluşturmaktadır. Daha önceden aldıkları ve kullandıkları kalitesiz halı saha tampon file ile uğradıkları problemler hem hizmet verdiği alanda firmanızın kalitesini düşürmekte hem de firmaları belli zamanda fileleri yenilemek firmanız için ekstra bir maliyet oluşturmaktadır.

Gelip ürünlerimizi yerinde inceleyebilir ve kalitesine kendiniz karar verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine gönderim olanağımız mevcuttur. Ancak kalitesini anlamak ve en iyisini tercih etmek için mutlaka ziyaret etmelisiniz, öncesinde ürünlerimizi incelemek isterseniz internet sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Call Now Button